Wystartowaliśmy z Akcją 🔥POSTAW NA MŁODE TALENTY W IT!🔥

Zapraszamy firmy do BEZPŁATNEGO wyłaniania na platformie IT-Leaders.pl kandydatów na staże praktyki i inne formy pracy na poziomie ENTRY!

Eksosystem IT-Leaders.pl skupia nie tylko doświadczonych Specjalistów, lecz również zmotywowanych młodych ludzi – spragnionych wiedzy i nauki, z ogromną pasją do programowania, otwartych na podjęcie stażu, lub praktyki w obszarze IT. Aktualnie blisko 1500 kandydatów ENTRY ma profil w platformie i z każdym dniem dołączają kolejni Młodzi-Zdolni!

Rys 1. TECH-Profil kandydata ENTRY w platformie IT-Leaders.pl

Kandydat bez doświadczenia – dlaczego warto dać szansę?

Potrafi się dostosować

Nie ma jeszcze wypracowanych nawyków i procesów, często łatwo dostosowuje się do panującej kultury organizacyjnej i preferowanego sposobu wykonywania zadań.

Napędza go pasja

Osoby bez doświadczenia – jeśli zdecydujemy się w nie zainwestować – poczują się docenione. W zamian za to, że zapewnimy im możliwość uczenia się i pracy, będą chciały udowodnić, że podjęliśmy właściwą decyzję.

Rys 2. Przykładowy opis kandydata ENTRY z platformy IT-Leaders

Świeże spojrzenie

Nowe osoby w branży często mają świeże spojrzenie, bo… nie mają innego. I często mogą zaskoczyć oryginalnymi pomysłami, czerpiąc inspiracje ze źródeł, do których dotychczasowi pracownicy nie zaglądają.

Firmy muszą wyróżniać się z tłumu, więc presja na innowacje jest duża. Warto mieć w zespole osoby spoza branżowej „bańki”, bo to właśnie one często wykazują się nieszablonowym myśleniem. Po prostu dajmy im szansę!

Do końca września zapraszamy firmy do całkowicie nieodpłatnej rekrutacji kandydatów ENTRY na naszej platformie.

Postaw na kandydatów, którzy chcą zdobyć pierwsze doświadczenie w IT!

Razem możemy im w tym pomóc! 🙂

Jak włączyć się do programu?

  1. Załóż bezpłatne konto pracodawcy
  2. Dodaj ofertę Entry, odezwiemy się aby aktywować bezpłatną usługę
  3. Przyciągamy najbardziej dopasowanych kandydatów. Podejmujesz rozmowy z osobami i wyłaniasz idealnego kandydata.
  4. W sytuacji, jeśli Wasza współpraca będzie pomyślna, po miesiącu od zatrudnienia pobierzemy symboliczne 300zł na pokrycie kosztów promocji
logo IT-Leaders

IT-Leaders.pl to pierwszy w Polsce ekosystem rekrutacyjny, łączący Specjalistów IT z pracodawcami. Anonimowy, techniczny profil i konkretnie określone oczekiwania finansowe to tylko niektóre z cech wyróżniających platformę. Zarejestruj się i zobacz jak Cię widzi pracodawca.