Pakiet rekrutacyjny w IT Leaders to stosunkowo nowy model, który znacznie ułatwia każdemu pracodawcy wyłonienie odpowiedniego kandydata. Zaledwie po paru miesiącach spotkaliśmy się z pierwszymi historiami, obok których nie mogliśmy przejść obojętnie. Opowiedzieliśmy w artykule o tym, jak doszło do takiej sytuacji.

Pakiet rekrutacyjny w IT Leaders – Dlaczego firmy przenoszą tu swoje działania?

Zawsze, gdy zostanie uruchomiony pakiet rekrutacyjny, uruchamiamy szereg działań, które wspomagają klienta w szukaniu odpowiedniego kandydata. Pakiet rekrutacyjny zapewnia dostęp do bazy kandydatów, ale nasz zespół w czasie trwania usługi także aktywnie poszukuje osób, które najbardziej by się odnalazły na danym stanowisku.

rekrutacja w it

 

Firma, która obecnie szuka nowego członka do swojego zespołu aktywując pakiet rekrutacyjny może zapraszać nawet osoby, które nie szukają pracy aktywnie, lecz są otwarte na interesujące oferty. Długoterminowo taki model sprawia, że zarówno pracownicy są zadowoleni z nowej współpracy, jak pracodawcy, którzy wyłonili specjalistę, którego trudno byłoby znaleźć w inny sposób.

Platforma to jedna z części naszych działań, lecz za kurtyną nasz zespół wykonuje czynności, które wspomagają rekrutację jeszcze bardziej.

rekrutacja

Posiadamy grupy zrzeszające ponad 50 000 specjalistów w branży IT na Facebooku. Są to obecnie największe społeczności podobnego rodzaju w branży.

Marka firmy trafia w nich na samą górę!

zdjęcie w tle na grupie

 

  • Informacje o rekrutacji publikowane są regularnie we wszystkich dopasowanych grupach
  • Informacje o rekrutacji są publikowane na naszym Fanpage i przypięte również na samej górze
  • Wybrane informacje o rekrutacji są publikowane na InstaStory codziennie
  • Oferty publikowane są także w innych serwisach rekrutacyjnych
  • Prowadzimy działania na LinkedIn i Facebooku, aby znaleźć dopasowanych kandydatów dla klienta

 

Pracy całkiem sporo, lecz najbardziej liczy się dla nas moment, gdy klient znajduje dokładnie takiego kandydata, o jakim myślał na początku.

Tak stało się już w kilkuset rekrutacjach, a obecny pakiet rekrutacyjny ma na celu ułatwienie wszystkich rozliczeń.

Wysyłanie zaproszeń – Co się stanie, gdy pracownik odrzuci ofertę?

Jedną z nowych opcji dostępnych w serwisie jest możliwość oddawania feedbacku. Jeżeli pracodawca wyśle zaproszenie kandydatowi, a ten odrzuci jego ofertę, może podać jeden z widocznych powodów.

feedback kandydata

 

Rekrutacja w branży IT wymaga wielu umiejętności, a ogłoszenie często można poprawić. Dzięki takiej opcji, jak feedback pracodawca może dopasować ofertę i sprawić, aby stała się atrakcyjniejsza, często niskim kosztem.

 

Prywatność, a rekrutacja w IT – Korzyści po obu stronach

Prywatność w naszym serwisie to standard. Dane kandydata są udostępniane potencjalnemu pracodawcy dopiero, gdy potwierdzi on zaproszenie.

  1. Pracodawca

Trafia w ten sposób do osób, które czują się swobodnie podczas zakładania konta i obecności na platformie. Nie muszą poszukiwać aktywnie, lecz są otwarci na oferty. Firmy mają możliwość wysłać oferty pracy, które będą bardziej do nich pasować.

  1. Pracownik

Czuje, że w każdej sytuacji może być otwarty na nowe wyzwania. Dzięki temu widzimy, że stopniowo udaje nam się reformować branżę IT. Tworząc podobne możliwości dajemy okazję do większego dopasowania poszczególnych firm do kandydatów i tworzenie miłej kultury organizacyjnej.

Pakiet rekrutacyjny wynosi 350 pln + VAT. Spoglądając na obecny rynek i możliwości rekrutacyjne to jedna z ofert, o których nasi obecni klienci mówią – najbardziej korzystna po prostu.

Załóż profil w platformie i sam sprawdź, czy opłaci się również w Twojej firmie – TUTAJ