Cover image for Best design 🎨 resources websites every developer 💻 should bookmark🔖

Szukasz najlepszych stron internetowych z zasobami projektowymi? Kolekcja, którą dzisiaj przedstawimy, jest czymś, co każdy programista powinien mieć w swoich zakładkach, ponieważ składa się z najlepszych zasobów, które mogą pomóc w opracowaniu niesamowitego, przyciągającego wzrok i wzbogaconego wizualnie projektu.

Tutaj znajdziesz najlepsze strony internetowe i zasoby z nowoczesnymi komponentami UI w różnych formatach, takich jak PSD, Sketch, Figma, Ikony, Ilustracje, itp. Są świetne do tworzenia pomysłów na komponenty internetowe UI.

Projektowanie produktu jest bardzo istotną częścią pracy każdego programisty. Nie chodzi tylko o dobry wygląd, ale także o angażującą wizualizację i ogólną prezentację. W tym celu te różne zasoby będą pomocne. Zamiast inwestować czas i pieniądze w długi proces projektowania, lepiej jest korzystać z takich zasobów, które zapewniają gotowe do użycia komponenty i funkcje dla wspaniałego, imponującego i niesamowitego produktu. W ten sposób można również zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy.

Szukanie różnych zasobów tu i tam może być stresujące. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć tę kolekcję, która zapewni wszystkie najlepsze zasoby stron internetowych w jednym miejscu.

Oto ona !

 1. 100 Daily UI Free: Biblioteka produktów, elementów i ekranów Figma

100 Daily UI Challenge to darmowa biblioteka elementów i ekranów firmy Figma. Dzięki niej możesz dostosować je wszystkie, zmieniając kolory, kształty lub elementy. Możesz tworzyć niesamowite projekty UI i tworzyć lepsze produkty.

Wykonał Jan Janeczek

Bezpłatnie do użytku komercyjnego i osobistego.

Licencjonowane na licencji CC BY 4.0

2. Ikony 8: Darmowe ilustracje wektorowe do klasyfikowania projektu

Ikony 8 pomagają twórcom, którzy nie rysują, przezwyciężyć brak wysokiej jakości grafiki. Pobierz bezpłatne ilustracje w formacie PNG i SVG od najlepszych artystów Dribbble, aby sklasyfikować swój produkt.

Zasób ten oferuje następujące możliwości.

3. Aplikacja Invision: biblioteka bezpłatnych, wysokiej jakości zestawów interfejsu użytkownika, pakietów ikon i makiet

Aplikacja Invision to platforma do projektowania produktów cyfrowych zapewniająca najlepsze na świecie doświadczenia użytkowników. Dzięki intuicyjnym narzędziom do tworzenia pomysłów, projektowania, tworzenia prototypów i zarządzania projektami, platforma InVision zapewnia wszystko, czego potrzebujesz do projektowania produktów cyfrowych w jednym miejscu.

To jest powód, dla którego korzysta z niego ponad 7 milionów ludzi w dziesiątkach tysięcy firm, w tym takich marek jak American Express, Boeing, Netflix, Ikea, Slack i Virgin Atlantic. InVision oferuje wbudowany samouczek wprowadzający krok po kroku.

InVision oferuje również:

Platforma: macOS, Windows

Cena: bezpłatnie

4. UpLabs: wysokiej jakości zasoby projektowe (bezpłatne i premium)

UpLabs to witryna internetowa dla projektantów i programistów, umożliwiająca znajdowanie i udostępnianie zasobów do tworzenia aplikacji i witryn. Jest to rynek oparty na społeczności, który umożliwia programistom i projektantom udostępnianie gotowych do wysyłki zasobów UI, takich jak pola logowania i formularze płatności, w celu tworzenia aplikacji i witryn. W ramach społeczności UpLabs projektanci i programiści mogą uzyskiwać od siebie opinie na temat koncepcji, a także kupować i sprzedawać swoje prototypy.

Każdego dnia UpLabs wybiera najlepsze zasoby dla sieci Web, iOS i macOS oraz Material Design: interfejsy użytkownika, eksperymenty, aplikacje open source, biblioteki i gotowe do użycia produkty.

UpLabs oferuje 3 gabloty: –

 • MaterialUp do projektowania materiałów
 • iOSUp dla iOS / OS X
 • SiteUp do projektowania stron internetowych

5. Undraw: ilustracje typu open source przedstawiające dowolny pomysł, jaki możesz sobie wyobrazić i stworzyć

Undraw to stale aktualizowana biblioteka wysokiej jakości pięknych ikon wektorowych w czterech stylach. Jest wolna od opłat licencyjnych i możecie ją wykorzystać zarówno w projektach osobistych, jak i komercyjnych.

6. Źródła aplikacji Sketch: interfejsy użytkownika szkicu, modele szkieletowe, ikony i wiele więcej

7. Paaatterns: Bezpłatna kolekcja pięknych wzorów dla wszystkich formatów wektorowych

Używaj Paaatterns razem z potężnym systemem projektowania i przyspiesz swój przepływ pracy.

Paaatterns oferuje:

8. Drawkit: ilustracje dla projektantów i startupów

Drawkit jest w 100% darmowym zasobem zawierającym ręcznie rysowane ilustracje wektorowe i ikony. Zawiera niesamowite komponenty, które są idealne do Twojego następnego projektu.

9. ManyPixels: Monochromatyczne, izometryczne ilustracje wysokiej jakości

ManyPixels to doskonała opcja dla firm, które potrzebują usług projektowania graficznego, ale nie chcą zajmować się kosztami pracy wewnętrznego projektanta graficznego. Korzysta z niego ponad 1300 klientów.

Niektórzy z tych klientów obejmują firmy takie jak Beam, Decathlon i Gartner.

Kto może korzystać z ManyPixels?

 • Startupy, które potrzebują pomocy w brandingu, marketingu e-mailowym, grafice w mediach społecznościowych itp.
 • Agencje marketingowe / kreatywne, które potrzebują projektów kampanii e-mailowych, grafiki wydarzeń lub koszulek.
 • Korporacje potrzebujące raportów biznesowych, ilustracji infografik i grafik eCommerce.
 • Blogerzy / gospodarze podcastów, którzy potrzebują chwytliwych ikon dla swojego kanału.

10. Humaaans: fajne ilustracje ludzi, które można dopasowywać do siebie i mieszać

Humaaans to bezpłatna biblioteka do łączenia i dopasowywania ilustracji ludzi. Możesz dostosować ich pozycje, ubranie, kolory i fryzurę, w taki sposób, aby stworzyć fajne sceny. Możesz dodawać tła i wykorzystywać możliwości bibliotek, aby dostosować je do swoich potrzeb.

Wykonane przez Pablo Stanleya.

Dostępne na:

 • Sketch
 • Figma
 • InVision Studio
 • Adobe XD

Pozwala to na wykorzystanie możliwości bibliotek, dzięki czemu możesz używać swoich postaci w wielu projektach.

Mix-And-Match:

 • 👗 Najlepsze ubrania
 • 👖 Dolną część odzieży
 • 💇🏽‍♀️ Style włosów
 • ☝🏽 Pozycje stojące
 • 🐒 Pozycje siedzące

Szablony:

 • 🖥 Webowe strony docelowe
 • 📱 Błąd / powodzenie / puste stany telefonu komórkowego
 • 🛫 Wdrażanie przebiega, więc możesz szybko zacząć.

Cała kolekcja, którą dla Ciebie stworzyliśmy składa się 20 zasobów. W tym artykule przedstawiliśmy Ci pierwsze 10 ! W kolejnej części poznacie, kolejne, równie ciekawe zasoby, które każdy programista powinien mieć w swoich zakładkach 🙂

ThemeSelection zapewnia wyselekcjonowane, wysokiej jakości, nowoczesne wzornictwo, profesjonalne i łatwe w użyciu motywy Bootstrap HTML, szablon panelu administracyjnego oraz zestawy interfejsu użytkownika do szybszego tworzenia aplikacji!