Cover image for Best design 🎨 resources websites every developer 💻 should bookmark🔖

Szukasz najlepszych stron internetowych z zasobami projektowymi? Dzisiaj przedstawimy Wam drugą część kolekcji, którą każdy programista powinien mieć w swoich zakładkach, ponieważ składa się z najlepszych zasobów, które mogą pomóc w opracowaniu niesamowitego, przyciągającego wzrok i wzbogaconego wizualnie projektu.

Projektowanie produktu jest bardzo istotną częścią pracy każdego programisty. Nie chodzi tylko o dobry wygląd, ale także o angażującą wizualizację i ogólną prezentację. W tym celu te różne zasoby będą pomocne. Zamiast inwestować czas i pieniądze w długi proces projektowania, lepiej jest korzystać z takich zasobów, które zapewniają gotowe do użycia komponenty i funkcje dla wspaniałego, imponującego i niesamowitego produktu. W ten sposób można również zaoszczędzić mnóstwo czasu i pieniędzy.

Szukanie różnych zasobów tu i tam może być stresujące. Dlatego zdecydowaliśmy się stworzyć tę kolekcję, która zapewni wszystkie najlepsze zasoby stron internetowych w jednym miejscu.

Oto kolejne 10 elementów kolekcji !

  1. Avataaars: bezpłatna biblioteka szkiców ilustracji awatarów

Ta bezpłatna biblioteka umożliwia tworzenie ilustracji awatarów w aplikacji Sketch. Połącz ubrania, włosy, emocje, dodatki i kolory.

Zaprojektowany przez Pablo Stanleya 🎨

2. Freeillustration: darmowe obrazy tła dla niesamowitych stron docelowych

Freellustrations to zbiór wysokiej rozdzielczości obrazów tła wektorów lub ilustracji do nowoczesnych witryn internetowych i stron docelowych. Aktualizowany co tydzień o nowe ilustracje z różnymi tematami. Możesz skontaktować się z nami, aby zaproponować nowe tematy dotyczące obrazów tła ilustracji zgodnie z potrzebami.

3. Freebiesketch: darmowe projekty szkiców, modele szkieletowe, ilustracje i nie tylko.

Freebiesketch to najlepsza kolekcja darmowych aplikacji Sketch gotowych do pobrania. Zasoby dla projektantów UX / UI, stron internetowych, telefonów komórkowych, makiet gotowe do łatwej edycji wszystkiego w .sketch

4. Blush: darmowe ilustracje z możliwością dostosowania dzięki wtyczce Figma

Blush to narzędzie, które dostarcza ilustracje wszystkim artystom z całego świata. Najlepsze jest to, że możesz dostosować każdy kawałek ilustracji, aby stworzyć własne kompozycje.

Blush jest dostępny jako wtyczka do Figma (wkrótce Sketch), co ułatwia projektantom zabawę z ilustracjami w ich narzędziu do projektowania bez utraty kontekstu w płótnie. Blush jest również dostępny jako aplikacja internetowa, więc każdy może pobrać ilustracje i dodać je do swoich kreacji. Możesz stworzyć przyciągający wzrok baner dla swoich postów na blogu, wzbogacone wizualnie slajdy i możesz dodać imponujące efekty wizualne do swoich wykresów.

 5. Projekt IRA: kolekcja ilustracji gradientowych typu open source autorstwa Creative Tim.

IRA oferuje szeroką gamę gotowych do użycia funkcji, gradientów i komponentów. Możesz użyć próbek w takiej postaci, w jakiej są lub możesz dodać nowy blok z zestawu interfejsu użytkownika.

Dzięki IRA Design możesz tworzyć niesamowite ilustracje, używając ręcznie rysowanych elementów szkicu, fajnego wyboru 5 gradientów i ai., SVG. lub png. formaty.

Możesz wybrać kolory, obiekty, format i skalować obrazy bez zmiany jakości.

SKŁADNIKI:

  • 11 znaków
  • 16 obiektów
  • 15 teł

6. UI Daily Design: bezpłatne zasoby dotyczące projektowania interfejsu użytkownika typu open source

 UI Daily Design to źródło, z którego projektanci mogą bezpłatnie uzyskać tysiące zasobów UI (tj. XD, Sketch, Figma itp.). Jest aktualizowany codziennie, dzięki czemu nigdy nie przegapisz najlepszego, którego potrzebujesz. Dzięki projektowaniu interfejsu użytkownika codziennie możesz udostępniać te projekty każdemu, kto jest zainteresowany wykorzystaniem ich jako inspiracji lub materiału badawczego.

7. Przestrzeń UI: Tysiące wspaniałych gratisów

Przestrzeń interfejsu użytkownika oferuje bezpłatnie następujące funkcje

8. Open Doodles: bezpłatny zestaw szkicowych ilustracji

Open Doodles to zestaw bezpłatnych ilustracji, które odzwierciedlają ideę Open Design. Możesz kopiować, edytować, remiksować, udostępniać lub przerysowywać te obrazy w dowolnym celu bez ograniczeń wynikających z praw autorskich lub przepisów dotyczących baz danych.

9. Open Peeps: ręcznie rysowana biblioteka ilustracji.

Open Peeps to ręcznie rysowana biblioteka ilustracji służąca do tworzenia scen przedstawiających ludzi. Możesz ich używać w ilustracji produktów, marketingu, komiksach, stanach produktów, przepływach użytkowników, personach, scenorysach, zaproszeniach na quinceanera lub gdziekolwiek chcesz.

Biblioteka jest własnością publiczną na podstawie licencji CC0. Oznacza to, że możesz kopiować, modyfikować, rozpowszechniać, remiksować, nagrywać i wykorzystywać utwory, nawet w celach komercyjnych, bez pytania o pozwolenie

10. Darmowe ilustracje

To jest biblioteka bezpłatnych ilustracji i ikon dla każdego. Możesz ich używać do wszystkiego, co lubisz. Jest darmowy do użytku komercyjnego i osobistego.

Podsumowanie

Oto najlepsze zasoby dotyczące projektowania witryn internetowych, które możesz sprawdzić, aby opracować niesamowity interfejs użytkownika. Przygotowaliśmy tę kolekcję, abyś nie musiał tracić czasu na szukanie zasobów graficznych UI. Omówiliśmy najlepsze zasoby strony internetowej UI Graphics.

Ta kolekcja z pewnością pomoże Ci wybrać najlepsze zasoby do zmiany projektu. Korzystając z wymienionych zasobów, możesz zmienić swój projekt, nadając mu niesamowity wygląd.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 800x800.png

ThemeSelection zapewnia wyselekcjonowane, wysokiej jakości, nowoczesne wzornictwo, profesjonalne i łatwe w użyciu motywy Bootstrap HTML, szablon panelu administracyjnego oraz zestawy interfejsu użytkownika