Międzynarodowa IT firma Intellias zbiera światowych ekspertów Agile dla omówienia technik i narzędzi, pomagających firmom w czasach kryzysu

1-3 czerwca międzynarodowa IT firma Intellias zorganizuje trzydniową konferencję na temat technik Agile w trudnych czasach

Intellias Agile Days zgromadzi ponad 1000 słuchaczy online z całego świata. Konferencja przyda się Programistom i Testerom, Scrum Masterom, Product i Project Managerom, Analitykom Biznesowym, CEO firm IT oraz Trenerom Agile. Zaproszeni eksperci i słuchacze będą mieli możliwość komunikowania się i wymiany pomysłami. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.

Tematem konferencji jest „Sztuka ratowania biznesu w kryzysie”

Znani speakerzy ze Stanów Zjednoczonych, Bułgarii, Hiszpanii, Niemiec, Szwecji i innych krajów nie tylko opowiedzą o codziennych case’ach, ale także podzielą się wiedzą na temat Agile w sytuacjach kryzysowych.

Agile – to zdrowy sposób na znalezienie rozwiązania, taki sobie trial and error. Dzięki elastycznym procesom opracowania, inżynierowie nie tylko piszą kod, ale prowadzą w pewnym rodzaju badania, wymyślając produkt, który najlepiej odpowiada potrzebom klienta. Te same elastyczne procesy mogą pomóc firmom dostosować się do nowych warunków podczas kryzysu.

Roman Pavliuk, wiceprezes Digital Strategy w Intellias

Wśród zaproszonych ekspertów:

 • Joe Justice, który opowie o swoich doświadczeniach w korzystaniu z Agile w Tesla;
 • Piotr Majkowski podzieli się wnioskami codo Agile narzędzi na Spotify;
 • Alex Ballarin, trener Scrum w Scrum.org, opowie o zespołach Scruma zorientowanych na użytkownika;
 • Nikola Bogdanov, współzałożyciel AgilePool, podzieli się swoimi myślami na temat osobistego coachingu;
 • Roman Pavliuk, VP of Digital Strategy w Intellias, opowie o praktyce Product Management serwisów;
 • Jurgen Appelo, autor „Management 3.0”, podzieli się swoim doświadczeniem na temat tego, dlaczego innowacja to coś więcej niż Agile i Lean oraz jak menedżerowie zarządzają systemem, a nie ludźmi.

Agile wspiera firmy i ludzkość w czasach kryzysu. Nie chodzi tutaj o sytuacje, którą możemy przewidzieć lub na którą możemy zaplanować budżet. To reakcja, która pojawia się w odpowiedzi na wydarzenia. Aby być skutecznym, być człowiekiem, musimy stosować techniki Agile. Na tej konferencji opowiem o tym, czego nauczyłem się podczas pracy z Elonem Muskiem.

Joe Justice, członek zarządu Agile Business Institute

Pomimo pandemii koronawirusa i pełnoskalowej rosyjskiej agresji, zespołowi Intellias udało się utrzymać produktywność, a nawet kontynuować globalizację swojej działalności. Dziś firma otwiera nowe biura w Polsce, Bułgarii, Chorwacji, Hiszpanii, Portugalii i Kolumbii. Metody Agile pomagają Intellias wybrać właściwą ścieżkę w trudnych czasach.

Udział w konferencji jest bezpłatny, ale studenci mogą wpłacać składki na rzecz Ukrainy. Intellias zbiera fundusze dla fundacji “Come Back Alive”, medycyny polowej “Hospitaller” i własnego projektu charytatywnego „Auto dla obrońców”.

O Intellias

 • Intellias – jedna z największych globalnych IT firm, która obejmuje ponad 2500 specjalistów. Biura firmy znajdują się w Polsce, Ukrainie, Chorwacji, Bułgarii, Hiszpanii, Portugalii i Kolumbii. Intellias jest również reprezentowana w Niemczech, Stanach Zjednoczonych i Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
 • Firma zajmuje się kompleksowym oprogramowaniem i świadczy profesjonalne usługi, specjalizując się w branży motoryzacyjnej, systemach nawigacyjnych, technologiach finansowych i telekomunikacyjnych.
 • Ponad 2 miliardy ludzi korzysta z produktów technologicznych opracowanych przez inżynierów Intellias.
 • Od wielu lat Intellias jest jednym z najlepszych pracodawców IT według DOU, największej społeczności IT na Ukrainie. W 2021 i 2020 roku firma otrzymała ten sam tytuł od Forbes Ukraine i EY.
 • Ponadto firma Intellias została dwukrotnie uznana za „Pracodawcę Rowerowego Roku”.
logo IT-Leaders

IT-Leaders.pl to pierwsza w Polsce platforma łącząca Specjalistów IT bezpośrednio z pracodawcami. Anonimowy, techniczny profil i konkretnie określone oczekiwania finansowe to tylko niektóre z cech wyróżniających platformę. Zarejestruj się i zobacz jak Cię widzi pracodawca.