Cytując Jacka Walkiewicza – „Profesjonalizm nigdy nie jest dziełem przypadku. Pasja rodzi profesjonalizm. Profesjonalizm daje jakość. A jakość to jest luksus w życiu”. Tak narodziło się ESNC. Powstało z wyniku pasji kilku osób do systemów ERP oraz z potrzeby tworzenia i wdrażania dedykowanych systemów informatycznych.

Nie jesteśmy korporacją. W wąskim gronie tworzymy kompleksowe rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów – małych i średnich przedsiębiorstw polskich oraz zagranicznych.  W oparciu o wieloletnie doświadczenie, na przestrzeni kolejnych wdrożeń udało nam się wypracować procedury oraz stworzyć nowoczesne oprogramowanie, które potrafi realnie wesprzeć pracę organizacji. Wdrażany przez nas justERP ma budowę modułową i jest wysoce skalowalny oraz elastyczny. Dzięki temu raz wdrożony, rozwija się wraz z organizacją. Rozszerzenie jego funkcjonalności o kolejne przebiega sprawnie i jest mało kosztowne. justERP już w swojej podstawowej wersji oferuje o wiele więcej niż szereg droższych rozwiązań.

W ESNC realizujemy także inne projekty webowe, jak choćby platformy handlowe B2B, czy sklepy internetowe zintegrowane z CRM, fakturowaniem, systemem obsługi gospodarki magazynowej, itp. Oferujemy również usługi doradztwa i analizy w zakresie optymalizacji procesów biznesowych. Rozpatrując możliwości rozwoju, poprawy lub zmiany mikroprocesów w konkretnym obszarze działalności organizacji, przemodelowujemy je uwzględniając czynniki wydajnościowe, jakościowe i ekonomiczne.

Za co jesteśmy cenieni przez naszych klientów? Przede wszystkim za szczerość i merytorykę. Na każdym etapie współpracy doradzamy naszym klientom najlepsze rozwiązania. Dostarczamy informacji i narzędzi niezbędnych do zoptymalizowania procesów, zachodzących w ich firmach. Dokładamy wszelkich starań, aby wdrażane systemy przyczyniały się do wzrostu wydajności i produktywności ich przedsiębiorstw. Ich zadowolenie jest dla nas najlepszym miernikiem sukcesu.

Nic się jednak samo nie udaje. Za każdym naszym sukcesem stoją ludzie. Nasze projekty nie są dziełem przypadku, ale owocem ciężkiej pracy i niebywałej pasji każdego członka naszego zespołu. To umiejętność poszukiwania rozwiązań, a nie znajomość komend na pamięć są dla nas wartością. Dlatego też niewielką wagę przykładamy do stosu dyplomów i certyfikatów. Doskonale wiemy, że zbyt często nie odzwierciedlają one realnych umiejętności i – co najważniejsze – autentycznej pasji. Bo to właśnie pasja odróżnia beznamiętnego klepacza kodu od prawdziwego programisty.

Nie tracimy jednocześnie z oczu tego, co przyświecało nam, gdy stawialiśmy jako firma pierwszy krok. To wspomniany już zespół, który jest dla nas naczelną wartością. Poświęcamy wiele uwagi i wysiłku temu, by był on silny, solidny i samodzielny. W ESNC nie przydzielamy zadań, ale odpowiedzialność. Stwarzamy jak najlepsze warunki do rozwoju. Dzięki temu i wielu innym, każdy ma realny wpływ na rozwój firmy. Świętujemy nawet najmniejsze sukcesy. Analizujemy porażki i wyciągamy wnioski. Bywamy na konferencjach, uczestniczymy w szkoleniach, łapiemy oddech podczas weekendowych integracji.

Naśladując rzymskiego boga Janusa, patrzymy jednocześnie na wschód i zachód, w przeszłość i w przyszłość, na punkt wyjścia oraz na cel. Dzięki temu, bazując na przeszłych doświadczeniach i nie tracąc z oczu przyjętych wartości, stale się rozwijamy i cieszymy się zaufaniem naszych klientów. Nie bez powodu więc to właśnie Janusowi starożytni Rzymianie poświęcali każde większe przedsięwzięcie, każdą transakcję handlową i każdą daleką podróż.

IT-Leaders.pl to pierwsza na rynku platforma łącząca Specjalistów IT bezpośrednio z pracodawcami. Anonimowy, techniczny profil i konkretnie określone oczekiwania finansowe to tylko niektóre z cech wyróżniających platformę. Zarejestruj się i zobacz jak Cię widzi pracodawca.