Czwarta edycja JOIN! The Database Conference odbędzie się w Warszawie w dniach 20–22 listopada 2019 r. To wydarzenie poświęcone jest platformie danych SQL Server. Obejmuje ponad 30 sesji dotyczących administracji i programowania baz danych oraz Business Intelligence, a także 4 szkolenia przeprowadzone przez najlepszych ekspertów w branży.

JOIN! The Database Conference jest wydarzeniem dedykowanym administratorom i programistom baz danych, inżynierom oprogramowania, architektom i projektantom systemów baz danych, programistom Business Intelligence i analitykom danych.

Pełny program konferencji zostanie wkrótce opublikowany na stronie internetowej konferencji. W tej chwili zaprezentowane są wszystkie szkolenia przedkonferencyjne. Są to całodniowe sesje szkoleniowe, które odbędą się 20 listopada w następujących obszarach:

  • Pinal Dave (Evangelist, SQLAuthority) – 21 Essential Scripts: Performance Tuning for EVERYONE
  • Benjamin Nevarez (SQL Server MVP) – SQL Server Query Tuning & Optimization
  • Uwe Ricken (SQL Server MCM & MVP) – Protect Your Data – Security in SQL Server
  • Paweł Potasiński (CTO w Elitmind) i Bartłomiej Graczyk (SQL Server MVP) – AI and (Power) BI – Better Together


Wydarzenie organizowane jest przez Data Master – firmę z wieloletnim doświadczeniem w tworzeniu konferencji dla branży IT w Polsce, w tym z serii DeveloperDays (.NET DeveloperDays, Cloud DeveloperDays) i JOIN! The Database Conference 2019.

Udział w konferencji jest płatny, a rejestracja odbywa się na stronie konferencji https://join-conference.com/. Oficjalnym językiem konferencji jest angielski.

Śledź wydarzenie na Facebooku, Twitterze i LinkedIn

IT-Leaders to największy rekrutacyjny marketplace w Polsce dla branży IT. Platforma IT-Leaders odwraca tradycyjne role Kandydat-Rekruter: Kandydaci tworzą techniczny profil, a firmy aplikują do nich składając im dopasowane oferty.