VIII edycja DevOpsDays Warszawa zbliża się wielkimi krokami!! Zgarnij zniżkę i ucz się od najlepszych!

Już 24-25 października w Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie, rusza ósma, polska odsłona międzynarodowej konferencji – DevOpsDays. Szerokie grono najlepszych specjalistów, emocjonujące wykłady, openspace’y, praktyczne case study, networking oraz wspaniała zabawa. 

Uczestnicy „mówią” w wielu językach programowania – Java, Ruby, Python, PHP… i nie tylko! DevOpsDays Warsaw 2022 jest doskonałym miejscem do dzielenia się najnowszymi rozwiązaniami IT i doświadczeniami kulturowymi.

Dlaczego powinieneś wziąć udział w DevOpsDays?

Bogate w wiedzę prezentacje przedstawią międzynarodowi eksperci, którzy aktywnie uczestniczą w  światowych konferencjach branżowych. Z pewnością możecie spodziewać się solidnej dawki wiedzy, technicznych tematów i praktycznych case’ów. W agendzie nie zabraknie również miękkich tematów związanych z zarządzaniem zespołem. Zarówno inżynier jaki i manager znajdą coś dla siebie w programie tegorocznej edycji!

Na tegorocznej scenie pojawią się takie osobistości jak: 

  • Sebastian Czech – ‘Build infrastructure as a code (IaC) using test-later development (TLD) method,
  • Anurag Kale‘Applied Domain Driven Design to Data Silos’,
  • Tomasz Dudek Is the MLOps tooling the same as DevOps tooling?,
  • Gabriel Manor – ‘No More Walled Gardens: Removing Barriers with SCM Security Automation’,
  • Paweł Piwosz – ‘Plan CI/CD on the Enterprise level!’.

Pełną listę prelegentów znajdziecie na stronie https://devopsdays.pl

Po konferencji standardowo czeka Was After Party, podczas którego będziecie mogli osobiście poznać prelegentów i ekspertów i zadać im nurtujące Was pytania. 

Ignite Talks, czyli solidna porcja wiedzy w pigułce!

Ignite talks to niezwykle popularna, międzynarodowa formuła, która obowiązuje we wszystkich edycjach konferencji DevOpsDays w Europie. Pozwala ona na szybkie przekazanie, jak najbardziej skondensowanej wiedzy przy użyciu slajdów, które zmieniają się co 15 sekund. 

Nie czekaj i zarezerwuj bilet dla siebie i bliskich z 15% zniżką używając kodu “ITLEADERS_15” zanim zrobi to ktoś inny – https://tiny.pl/wmh4m 

Aby dowiedzieć się więcej, wpadnij na stronę – https://devopsdays.pl

Śledź także profile wydarzenia na Facebook, Twitter oraz LinkedIn, aby być na bieżąco.

Do zobaczenia w Warszawie!