Lambda Days (9-10 luty 2017) to dwudniowa konferencja, która łączy pasjonatów alternatywnych technologii i języków funkcyjnych, takich jak Scala, Erlang, Python, Haskell, F#, Eliksir, Lisp i Clojure. Ze względu na bogaty program i wykłady znanych ekspertów, wydarzenie przyciąga do Krakowa ludzi nie tylko z całej Polski i Europy, ale i Świata.

Tegoroczna konferencja to już czwarta edycja i odbędzie się w dniach 9-10 lutego 2017 w Auditorium Maximum. Zaplanowano 3 równoległe ścieżki, 39 doskonałych wykładów oraz towarzyszące wydarzeniu warsztaty. W programie pojawią się najciekawsze prezentacje dotyczące nownych projektów i konceptów programistycznych. William Blum zaprezentuje Project Springfiled Microsoftu, Heather MIller rozważy konsekwencje rewolucji Open Source w kontekście Scali. Wystąpią znakomici goście, tacy jak dr John Hughes – współtwórca języka Haskell, twórca Elixira – Jose Valim czy prof. David Turner – twórca m.in. języka Miranda. Nie zabraknie także bardziej filozoficznych wykładów, będących zaproszeniem do dyskusji o historii, rozwoju i przyszłości programowania. Wysłuchać będzie można prezentacji Sydney Paduy, Idalin Bobe, Wiesława Bartkowskiego i innych.

Konferencja współorganizowana jest z Wydziałem Informatyki AGH, który odpowiada za rekrutację i selekcję prezentacji na Research Track – równoległym panelu poświęconym prezentacjom naukowym. Prace, które przeszły proces recenzji zostaną opublikowane w prestiżowym wydawnictwie naukowym Computing and Informatics Journal (wydawanym od 1982 roku).

Szczegóły odnośnie programu i biletów znajdziecie na stronie ⇒ http://www.lambdadays.org/lambdadays2017

Organizatorem wydarzenia jest Erlang Solutions Ltd.

Więcej wydarzeń z branży IT znajdziecie w naszym kalendarzu ⇒ http://it-leaders.com.pl/events/2017-02/

14502688_1855414601353793_8376034204469821921_n

IT-Leaders.pl to pierwsza na rynku platforma łącząca Specjalistów IT bezpośrednio z pracodawcami. Anonimowy, techniczny profil i konkretnie określone oczekiwania finansowe to tylko niektóre z cech wyróżniających platformę. Zarejestruj się i zobacz jak Cię widzi pracodawca.