Najlepszym potwierdzeniem słuszności inicjatywy Dare IT są wiadomości, które dostajemy od uczestniczek: 

  • Dziewczyny, nie mogę się dziś, w dniu moich urodzin, przestać uśmiechać za wdzięczność, którą mam dla Was – dla Waszej pracy, społeczności DareIT i programu mentoringowego,
  • Atmosfera wzajemnej pomocy i wsparcia, mnóstwo pozytywnych słów, które usłyszałam od innych dziewczyn podczas inauguracji i zakończenia programu są dla mnie niezwykle inspirujące – pokazują, że naprawdę można robić coś bezinteresownie, dzielić się wiedzą, pomagać.

Kontynuując naszą misję, 14 września otwieramy zapisy dla mentees do piątej już edycji naszego programu, którą realizujemy przy pomocy 10 partnerów, w tym: Deloitte Digital, ING Bank Śląski, Demant oraz Snowflake. 

Chcemy, żeby żadna kobieta, która chce rozpocząć karierę w IT, nie czuła się sama. Będziemy bardzo wdzięczne, za pomoc w szerzeniu naszej inicjatywy i wsparcie nas w działaniach promocyjnych. Udział w programie jest dla mentees bezpłatny. Dla ułatwienia przygotowałyśmy przykładowe treści, których publikacja pozwoli dotrzeć z informacją o Programie do większej ilości osób (znajdziesz je poniżej)

Dziękujemy wraz z rozrastającą się siecią kobiet skupionych wokół Dare  IT.

Program jest działaniem CSR biznesu impa­ktowego Dare IT. Od 2018 roku działamy na rzecz zwiększenia reprezentacji kobiet na każdym szczeblu kariery w IT. Wspieramy kobiety w przebranżowieniu i rozwoju w branży IT, a firmy technologiczne w rekrutacji ekspertek. Do tego same jesteśmy praktyczkami: na co dzień projektujemy, kodujemy i tworzymy produkty cyfrowe – i chcemy zachęcić do tego więcej kobiet!

Najważniejsze informacje o Dare IT

📅 Data otwarcia aplikacji: 14 września (środa) o 10:00 

💻 Link do strony (wszystkie informacje + zapisy): mentoring.dareit.io (link do formularza aplikacyjnego zostanie opublikowany 14 września o 10:00)

Serdecznie zapraszamy!